Ważne informacje przed startem!

Biegacze, co przed biegiem powinniście wiedzieć?

 1. Biuro zawodów czynne będzie w piątek (4.11) w godz. 18.00 -20.30 oraz w sobotę (5.11) w godz.7.30-10.00. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Świdnicy i okolic o odbiór numerów i pakietów w piątek. Przypominamy wszystkim o konieczności posiadania dokumentu ze zdjęciem do weryfikacji.
 1. Wraz z numerem startowym każdy zawodnik otrzyma naklejkę, z których powstanie… niespodzianka J Przed wyjściem z biura prosimy o przyklejenie swojej naklejki w wyznaczonym miejscu.
 1. Dla przyjezdnych od strony Wrocławia zalecamy dojazd drogą nr 35 (ze względu na remonty dróg) zjazd w Pszennie w lewo przez Jagodnik lub autostradą A4.
  Mapka z dojazdem:http://polmaraton.swidnica.pl/polmaraton/dojazd/
 1. Plan sytuacyjny OSIR-u oraz dojście z biura zawodów do startu: http://polmaraton.swidnica.pl/polmaraton/biuro-zawodow/
 1. W dniu biegu dostępne będą 4 parkingi. Z Parkingu B wyjazd będzie możliwy dopiero po godz. 13.30.
  Parkingi: http://polmaraton.swidnica.pl/polmaraton/parkingi/
 1. Za linią mety będzie czekać na Was strefa foto, w której przygotowaliśmy specjalną ściankę z fotografem oraz kartkami do zapisania swojego czasu. W tej okolicy znajdziecie również Miasteczko RST z konkurami i nagrodami oraz Miasteczko Niskiej Emisji np. z barem tlenowym!
 1. Lotny depozyt czynny do 10.50 w oznakowanym samochodzie u zbiegu Rynku i ul. Kotlarskiej.  Przyjmowane torby/reklamówki z wierzchnim okryciem muszą być opisane numerem startowym. Odbiór w depozycie głównym w budynku OSIR.
 1. Zawody dla dzieci. Odbiór numerów startowych i pakietów w Biurze Zawodów biegów dziecięcych, które mieścić się będzie na stadionie sportowym w Świdnicy, za kafejką tenisową (tzw. mała wieża) i będzie czynne od godziny 9.30 w dniu zawodów (5.11).
 1. Dekoracja odbędzie o godz. 14.30 w hali OSIR przy ul. Pionierów. Zaraz potem przeprowadzimy loterię.W tym roku będzie miała charakter charytatywny. Cały dochód z loterii przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Mai Tyczyno. Cena losu 2 zł. Możliwa jest wielokrotność, która zwiększy szanse na wygraną oraz ilość zebranych środków. Każdy może również poza loterią pomóc wrzucając dobrowolną kwotę do puszki.
  Regulamin loterii:http://polmaraton.swidnica.pl/wp-content/uploads/2016/10/Regulamin-loterii-fantowej.pdf

Do zobaczenia w Świdnicy!