Ubezpieczenie

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. w zakresie ubezpieczenia dla sportowców. TU Europa już od 20 lat tworzy wyspecjalizowane ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Najnowsza propozycja to NNW Sport, czyli multidyscyplinarne ubezpieczenie obowiązujące na całym świecie i przeznaczone nie tylko dla uprawiających sport amatorów, ale też zawodowców i wyczynowców. Jego dużą zaletą jest możliwość samodzielnego wyboru okresu korzystania z ochrony, w zależności od potrzeb, przez cały rok, jeden sezon lub tylko jednorazowo podczas imprezy sportowej.

W pakiecie standardowym polisa zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku oraz świadczenie wypłacane rodzinie na wypadek śmierci. Nieszczęśliwym wypadkiem może być przykładowo zerwanie więzadła czy złamanie nogi, które może przytrafić się każdej aktywnej osobie, nawet jeśli uprawia sport amatorsko i tylko dla przyjemności.

Warto, abyś miał poczucie bezpieczeństwa, że w razie wypadku świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mógł szybciej powrócić do aktywności.

 

Pakiet standardowy możesz rozszerzyć o wiele opcji dodatkowych, takich jak:
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezach masowych. Zapisując się na zawody, często na kilka miesięcy przed ich rozpoczęciem, ponosisz koszty opłat startowych, które niejednokrotnie są wysokie. Kupując ubezpieczenie możesz oczekiwać, że w razie sytuacji losowych uniemożliwiających Ci wzięcie udziału w imprezie sportowej, otrzymasz zwrot poniesionych wydatków,
- ubezpieczenie OC, które chroni Cię przed roszczeniami osób, którym zdarzyło Ci się wyrządzić szkodę, przykładowo uszkadzając komuś nogę podczas gry w piłkę nożną, czy powodując zderzenie na stoku narciarskim,
- ubezpieczenie sprzętu sportowego, z którego korzystasz oraz kosztów jego wypożyczenia, gdy wypadek lub nagłe zachorowanie uniemożliwią skorzystanie z niego,
- dzienne świadczenie szpitalne,
- zwrot kosztów rehabilitacji,
- zwrot kosztów ratownictwa,
- zwrot kosztów leczenia.

NNW Sport możesz kupić na stronie tueuropa.pl w 3 prostych krokach. Jest to jedyne na rynku ubezpieczenie, które pozwala na łączenie ochrony zdrowia i sprzętu sportowca w polisie indywidualnej. Nieważne, jaki sport uprawiasz, ani czy trenujesz amatorsko czy profesjonalnie - NNW Sport jest dla Ciebie.

Warunki Ubezpieczenia stanowią załącznik do Umowy Grupowego Ubezpieczenia.