Kibicujmy z cennymi nagrodami!!!

Tradycyjnie zapraszamy do kibicowania zawodnikom RST Półmaratonu Świdnickiego, którzy 4 listopada przebiegną przez Świdnicę i miejscowości Gminy Wiejskiej Świdnica.

 – 8.RST Półmaraton Świdnicki to nie tylko święto biegaczy, chcemy, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Jak co roku, zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursach na najlepszą strefę kibica zorganizowaną przez grupy nieformalne oraz uczniów świdnickich szkół podstawowych. Liczymy na kreatywność dopingujących, a dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zachęca Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Aby wziąć udział w konkursie na najlepszą strefę kibica, należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 20 października na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.

W zamian za pomysłowość przygotowano atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 1000 zł, za II miejsca po 700 zł i III miejsca po 500 zł.

Po zawodach, do 8 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com. O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 8.RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca.

Do kibicowania zapraszamy również świdnickie szkoły podstawowe, dla nich także przygotowano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W zabawie może wziąć udział grupa minimum 15 osobowa wraz z pełnoletnim opiekunem. Aby zgłosić chęć udziału w zabawie, należy do 13 października wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową: mailowo na adres: r.werner@um.swidnica.pl, bądź listownie: Biuro Sportu i Rekreacji, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica z dopiskiem „Konkurs na kibicowanie”.

O wyborze najlepszej szkolnej grupy dopingującej zadecydują również zawodnicy oraz komisja konkursowa. Nagrody przewidziane są dla pięciu grup i kształtują się następująco:

  • I miejsce – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 2 000 zł
  • II miejsce – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 500 zł
  • III miejsce – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 000 zł
  • IV miejsce – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 750 zł
  • V miejsce – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 500 zł
  • wyróżnienia – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 400 zł

– Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 4 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – dodaje Radosław Werner.

Szczegóły dotyczące konkursów na stronie: www.polmaraton.swidnica.pl.

 

Magdalena Dzwonkowska

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

 

Regulamin dla grup nieformalnych