Trzech muszkieterów pobiegnie z wózkami!

Pamiętacie informacje o akcji charytatywnej dla Hani? Przyszedł czas przedstawić biegowych bohaterów, którzy przebiegną z wózkiem nasz półmaraton.
💝💝💝
Michał Kowalski. Świdniczanin z urodzenia, Irlandczyk z przypadku. Absolwent SP 8, ZSB-E, AWF Wrocław. Biega od 28 lat. Uczestnik MP juniorów w LA. Maratończyk, ultra maratończyk, triathlonista, ambasador marki Kiprun. Od 12 lat z powodzeniem startuje w zawodach triathlonowych w Irlandii. Największe osiągnięcia ma w supersprincie. W skrócie: od sprintera do Ironmana!
🏃🏃‍♂️
Od kilku lat wraz ze znajomymi w Irlandii umożliwia dorosłym i dzieciom z niepełnosprawnościami udział w biegach. W tym roku wszystko się tak ułożyło, że udało się zorganizować start w Półmaratonie Świdnickim. Plan od razu był taki, żeby to była akcja charytatywna. Nie jest to jego pierwszy start na rodzinnej ziemi.
🏊‍♀️🚴‍♂️🏃‍♂️
W tym roku do drużyny udało mu się zaprosić jednego z najlepszych sprinterów jego pokolenia i osoby, na której się wzorował jako junior, Marek Plawgo, OLY. To wielokrotny mistrz Polski, medalista mistrzostw Europy i Świata, olimpijczyk. Plawgo biegał na dystansie 400 metrów przez płotki oraz sztafety 4 x 400 metrów. Obecnie uprawia również triathlon.
🥰
Z pomocą Radek Jasiczek i Radosław Werner udało się zorganizować wspaniałą akcje do udziału w której serdecznie wszystkich zapraszamy. Kiedyś ktoś zapytał się Michała dlaczego biega z wózkiem. Bez namysłu odpowiedział ,,Pomagam, bo lubię”. I tak już zostało. Do zobaczenia na starcie a potem na mecie
Należy wspomnieć, że Radosław Jasiczek również wystartuje z wózkiem ze swoim podopiecznym Dominikiem Jabłońskim.
Tak więc czeka nas bieganie i pomaganie!!!
🥯🥞🥐
Małą Hanię można wspomóc kupując losy na loterię oraz słodkości przygotowane przez świdnickich harcerzy i przyjaciół.