W imieniu organizatorów Powiatowego Zrzeszania Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy zapraszamy na biegi towarzyszące 11. RST Półmaratonowi Świdnickiemu pod nazwą Zanim dorosnę do maratonu
IgnerHome Kids Run.
W tym roku sponsorem generalnym biegów jest firma IgnerHome Świdnica – Sprawdzony Deweloper.
Biegi dla dzieci odbędą się 7 listopada 2026 r. na stadionie w Świdnicy. Każdy młody uczestnik biegów otrzyma swój własny numer startowy i wystartuje w odpowiednim dla jego wieku dystansie.
Odbiór pakietów startowych – Hala Sportowa, ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 29, czynne 6 listopada 2026 r. (piątek) w godz. 17.00-20.00 oraz w dniu 7 listopada 2026 r. (sobota) w godz. 8.00-9.30 pod wiatą na
terenie biegów.
Zapisy biegów dla dzieci wystartują po uruchomieniu formularza zapisów.
Link do zapisów i regulaminu zostanie podany po publikacji przez organizatora.
start do kolejnego. Spowodowane jest to potrzebą przyspieszenia zakończenia biegów dziecięcych tak, aby rodzice zdążyli na swój start do rynku. Przypominamy, że startujemy o godzinie 9.30. Planowane zakończenie ok.
godziny 10.50. Prosimy o wcześniejsze przybycie wszystkich uczestników na stadion, pod wiatę grillową, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych startach.
rezerwową oczekujących na start dzieci.

